tr | en
Geri

hakkımızda

Arpol Ambalaj, Isı Yalıtım ve Petrol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Styropor (EPS) Ambalaj sektöründe faaliyet göstermek üzere 2004 yılında kurulmuştur.

Oluşan talepler doğrultusunda 2005 yılında kapasite artırımına gidilmiş; böylece ambalaj üretiminde çeşitlilik sağlanmış ve Isı Yalıtım Levhası (EPS) üretiminede başlamıştır.

Kayseri bazında sektörde lider konumda bulunan firmamız bunun devamlılığını sağlamak amacıyla gerekli teknolojik yatırımları yapmaya devam etmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu 2004 yılından itibaren kalite ve değişen teknolojiye verdiği önem ile kısa sürede ambalaj ve ısı yalıtım sektöründe tanınmış ve kendini yenileyerek liderliğini sürdürmüştür.

Firmamız son teknoloji ekipman ve kalifiye elemanlar ile ürün ve hizmette kaliteyi daima ön planda tutmaktadır. Bu sayede Kayseri ve çevre illerde faaliyet gösteren çeşitli sektörler için etkin bir yan sanayi kuruluşu durumundadır.

Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş bir çok markaya sahip olan firmamız aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE-ISO-EN 9000;2001 ve TSE-OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

Sahip olduğumuz değerlerle ,uyguladığımız kalite politikamızla gerçekleştirdiğimiz her amacımız üretimde başarı, sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük prensibiyle çalışan firmamız gösterdiğiniz ve gösterecek olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

VİZYONUMUZ; Firmamızı güvenilir ve tanınmış bir marka haline getirmek.

MİSYONUMUZ; Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlayan bir kuruluş oluşturmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Yapmış olduğumuz ürün vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak.

Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun ürün ve hizmeti sunmak ve bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek.

Ekip çalışması anlayışını firmamızın temel unsurlarından görmek ve hizmetimizi sürekli geliştirmek.

Hizmetimizin sürekliliği ve sistemimizin gelişmesi için eğitim ve bilgi kaynaklarını kullanmak.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemimizi sürekli iyileştirmek. 

© 2023-2024 Arpol Inc. All rights reserved.